prev
next
close
Omenaq Omega-3, Ubiquinol, vitamine K2 en vitamine D3 30 x 4 softgels

Omenaq Omega-3, Ubiquinol, vitamine K2 en vitamine D3 30 x 3 softgels

E-mail naar een vriend

Schrijf de eerste review van dit product

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 54,95
Artikelen toevoegen aan winkelwagen
OF

Snel overzicht

- ideale formule voor hart en bloedvaten
- verhoogt de vitaliteit
- beschermt tegen ouderdomsverschijnselen
- voor het behoud van sterke botten
- bevordert de doorbloeding
- heeft een brede antioxidatieve functie

Productbeschrijving

Omenaq

Omenaq is een uniek voedingssupplement dat wordt geleverd in een doosje met blisters van 3 verschillende softgelcapsules. Deze combinatie van essentiële voedingsstoffen draagt bij aan een gezond hart, schone en elastische bloedvaten en sterke botten. 

 

EPA en DHA zijn verkwikkend voor het hart, houden de cholesterol gezond en dragen bij tot schone bloedvaten.

 

De Omega-3 softgel bevat hooggeconcentreerde omega-3 vetzuren met niet minder dan 635 mg EPA en 194 mg DHA uit kleine diepzeevissen - zoals ansjovis, makreel, sardine en haring - die erkend zijn als niet bedreigde soorten. Ze worden gevangen in schone wateren rond Antarctica. Minami Nutrition gebruikt voor de zuivering van haar visoliën een superkritische CO2-distillatie, uw garantie op de hoogst mogelijke kwaliteit en zuiverheid van de omega-3 vetzuren.

 

Ubiquinol houdt u jong, geeft meer energie, ondersteunt het hart, is gunstig voor de bloeddruk en houdt op een eigen manier de bloedvaten schoon en uw cholesterol gezond.

De Ubiquinol softgel bevat 50 mg van de authentieke KanekaQH™ co-enzym Q10, naast een hoeveelheid van het gezonde omega-3 vetzuur ALA. KanekaQH™ is de enige beschikbare, stabiele versie van ubiquinol. Ubiquinol is de gereduceerde en gebruiksklare vorm van co-enzym Q10. Het vermogen om ubiquinol in het lichaam aan te maken verandert met de leeftijd. Daarom is ubiquinol een echte aanrader op iets oudere leeftijd, maar ook in herstelperiodes. Het is de enige vorm die rechtstreeks als antioxidant fungeert.

 

Vitamine K2 houdt de bloedvaten schoon en elastisch en zorgt voor sterke botten. De extra vitamine D3 is een surplus voor een goede botaanmaak.

 

De Vitamine K2 softgel bevat 45 mcg natuurlijke vitamine K2 afkomstig uit natto, naast een portie van het gezonde omega-3 vetzuur ALA en 5 mcg vitamine D3. Natto is een traditioneel Japans gerecht dat verkregen wordt uit de fermentatie van gekookte sojabonen. Natto is van nature rijk aan de vitamine K2-vorm: menaquinone-7 (MK-7). Met MK-7 en vitamine D3 beschikt u over de meest fysiologisch werkzame nutriënten. MK-7 is immers superieur aan vitamine K1 en MK-4 (een andere vitamine K2-vorm). Vitamine D3 is superieur aan vitamine D2.

 

Samenstelling per 3 softgels (1 dagdosering):

1600 mg vis- en plantaardige vetzuren (uit vis-, koolzaad- en vlaszaadolie) 
1050 mg omega-3-vetzuren
635 mg EPA
194 mg DHA
125 mg ALA
50 mg ubiquinol
5 mcg vitamine D3 (cholecalciferol, 200 ie)
45 mcg vitamine K2 (menachinon-7 uit natto)
 
Hulpstoffen:
Diglycerylmono-oleaat, sojalecithine, bijenwas, tocoferolrijk extract, gelatine, sorbitol, glycerol, natuurlijk sinaasappelaroma, ijzeroxide, caramel.
 
Vrij van:
Gluten, lactose, synthetische geur-, kleur- en smaakstoffen en conserveringsmiddelen.
 
Allergie-info:
Omenaq bevat vis en soja.
 
Let op:
Visolie kan in hoge doseringen een bloedverdunnend effect hebben. Mensen die bloedverdunners gebruiken dienen hier rekening mee te houden. Overleg bij gebruik van coumarinederivaten (bloedverdunners zoals warfarine) eerst met een arts alvorens een vitamine K2-supplement te gebruiken. Verschillende medicijnen, zoals statines, orale antidiabetica, bètablokkers, tricyclische antidepressiva, fenothiazines, methyldopa, hydrochlorothiazide, clonidine en hydralazine, kunnen de in het lichaam plaatsvindende aanmaak van co-enzym Q10 verminderen. Extra inname van co-enzym Q10 kan dan gewenst zijn. Theoretisch is het mogelijk dat co-enzym Q10 de werkzaamheid van warfarine verlaagt. Co-enzym Q10 kan de werkzaamheid van antihypertensiva versterken. Diabetici dienen er rekening mee te houden dat co-enzym Q10 de bloedsuikerspiegel kan verlagen. Co-enzym Q10 kan de cardiotoxiciteit van doxorubine verminderen, maar theoretisch ook de effectiviteit van chemotherapie verlagen.
 
Gebruik:
Dagelijks 1 softgel Omega-3, 1 softgel Ubiquinol (caramelkleurig) en 1 softgel vitamine K2/D3 (klein en donker van kleur) bij een hoofdmaaltijd. Houd u aan de aanbevolen dosering.

Eigen tags

Anderen markeerden dit product met deze tags:

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.